Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tierp IBK

Följ

Tierp IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 10:00

      Tobo/Örbyhus FF P13/14 (hemma) P-14/15


      12:00
    • 11:30

      Frötuna IBF F12/13 röd (hemma) F-13


      13:30
    • 13:00

      Poolspel Uppsala F-14/15/16


      15:00
    • 14:45

      Storvreta Ungdom IBK F09 (hemma) F-07


      16:45
    • 14:45

      Storvreta Ungdom IBK F09 (hemma) F-07


      16:45
    • 16:30

      Örsundsbro IF F-09 (borta) F-09


      18:30
    • 17:45

      Vaksala SK F 2014 Gul 2 (borta) F-14/15/16


      19:45
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning Knattar


      10:00
    • 10:15

      Vaksala SK F 2012 3 (borta) F-11/12


      11:15
    • 12:45

      Vaksala SK F08 (borta) F-07


      14:45
    • 12:45

      Vaksala SK F08 (borta) F-07


      14:45
    • 15:00

      IBF Roslagsalliansen P11Ri (borta) P-12/13


      17:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      17:50
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14/15/16


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning F-09


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Almunge IK F14/16 (hemma) F-14/15/16


      12:00
    • 11:45

      Tierp IBK P10/11 (borta) P-10/11


      13:15
    • 13:15

      Vaksala SK (hemma) F-09


      14:45
    • 14:20

      Storvreta Ungdom IBK F12 (borta) F-11/12


      15:20
    • 15:15

      Storvreta Ungdom IBK F08 (hemma) F-07


      17:15
    • 15:15

      Storvreta Ungdom IBK F08 (hemma) F-07


      17:15
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning Knattar


      10:00
    • 10:15

      Bälinge IF P12 röd (borta) P-12/13


      12:15
    • 15:30

      IK Sirius FBC DJ-F08 (borta) F-07


      17:30
    • 15:30

      IK Sirius FBC DJ-F08 (borta) F-07


      17:30
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      17:50
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14/15/16


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning F-09


      21:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Björklinge BK F12/13 (hemma) F-13


      12:00
    • 12:00

      Poolspel Tierp F-14/15/16


      14:00
    • 14:00

      Hagunda IF P12 Lag2 (hemma) P-12/13


      16:00
    • 14:00

      Alunda IBF P15-16 Svart (hemma) P-16


      16:00
    • 14:35

      Alunda IBF P15-16 Svart (borta) P-16


      16:35
    • 15:10

      Alunda IBF P15-16 Svart (hemma) P-16


      17:10
    • 16:15

      Alunda IBF F15-16 (borta) F-14/15/16


      18:15
    • 18:30

      Täby FC F09 (borta) F-07


      20:30
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning Knattar


      10:00
    • 12:50

      Storvreta Ungdom IBK P14 (borta) P-14/15


      14:50
    • 14:30

      Storvreta Ungdom IBK P11 (borta) P-10/11


      16:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      17:50
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14/15/16


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:30

      Träning F-09


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön