Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tierp IBK

Följ

Tierp IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 19:00

      Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 (borta) P-12/13


      21:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Tierp IBK P10/11 (borta) P-10/11


      12:00
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14/15/16


      19:30
    • 19:30

      Träning F-09


      21:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 19:30

      IFK Dannemora/Ö F05-09 (borta) F-07


      21:30
  • 13Lör
    • 10:00

      Björklinge BK F14 svart (hemma) F-14/15/16


      12:00
    • 11:45

      Almunge IK P10/11 (hemma) P-12/13


      13:45
    • 14:45

      Tierp IBK P10/11 (borta) P-10/11


      16:15
    • 16:15

      IFK Dannemora/Ö F08-10 (hemma) F-09


      18:15
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning Knattar


      10:00
    • 12:00

      Storvreta Ungdom IBK F13 (borta) F-13


      14:00
    • 14:00

      Vaksala SK P 2014 Svart 1 (borta) P-14/15


      16:00
    • 20:10

      Storvreta IBK Legends (borta) Seniorlag Herrar


      22:10
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14/15/16


      19:30
    • 19:30

      Träning F-09


      21:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 18:30

      Frötuna IBF F 08/09 röd (borta) F-09


      20:30
  • 20Lör
    • 10:00

      FBC Uppsala P13/14 Vit (hemma) P-14/15


      12:00
    • 11:30

      Rasbo IK F10/13 (hemma) F-13


      13:30
    • 12:15

      Björklinge BK F14 röd (borta) F-14/15/16


      14:15
    • 13:30

      IFK Dannemora/Ö P-15 (hemma) P-16


      15:30
    • 14:05

      IFK Dannemora/Ö P-16 (hemma) P-16


      16:05
    • 14:40

      IFK Dannemora/Ö P-16 (borta) P-16


      16:40
    • 15:30

      Estuna IF 11/12 (hemma) P-12/13


      17:30
    • 15:30

      Almunge IK F11/12 (borta) F-11/12


      16:30
    • 17:00

      Almunge IK (borta) Seniorlag Herrar


      19:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14/15/16


      19:30
    • 19:30

      Träning F-09


      21:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
  • 27Lör
    • 17:00

      Poolspel Uppsala F-14/15/16


      19:00
    • 18:45

      Hagunda IF F09/10 (borta) F-09


      20:45
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning Knattar


      10:00
    • 09:00

      Hagunda IF F12 (borta) F-13


      11:00
    • 10:30

      Tierp IBK P10/11 (borta) P-10/11


      12:00
    • 12:00

      Alunda IBF F10-12 Blå (hemma) F-11/12


      14:00
    • 13:45

      Bälinge IF F14 svart (borta) F-14/15/16


      15:45
    • 18:00

      IK Sirius FBC F09 (borta) F-07


      20:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:30

      Träning F-14/15/16


      19:30
    • 19:30

      Träning F-09


      21:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
  • 31Ons